Gerrard myśli o wzmocnieniu ataków Rangersów. Chce napastnika z Premier League!

Gerrard myśli o wzmocnieniu ataków Rangersów. Chce napastnika z Premier League! fot.
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Herald

Przedstawiciele szkockiego klubu zamierzają przed startem nowego sezonu pozyskać nowego snajpera.

Drużyna prowadzona przez Stevena Gerrarda podjęła w trwających rozgrywkach walkę z Celtikiem o zdobycie mistrzowskiego tytułu i dość długo deptała po piętach odwiecznemu rywalowi, który na trzy kolejki przed końcem sezonu jest już niemal pewny sięgnięcia po kolejne krajowe trofeum.

Władze Rangersów zamierzają w kolejnej kampanii przypuścić atak na niepodważalną w ostatnich latach pozycję „The Bhoys” i zakończyć ich dominację w Szkocji.

W osiągnięciu tego celu mają pomóc kolejne wzmocnienie dokonane przez obecnego menedżera „The Gers”, który według informacji przekazanych przez „The Herald” obrał za jeden ze swoich głównych celów sprowadzenie Andre Graya z Watfordu.

Środkowy napastnik może w trwających rozgrywkach liczyć na regularną grę w barwach „Szerszeni”, mimo że nie błyszczy znakomitą skutecznością, o czym świadczy fakt, że w 31 występach strzelił dziewięć bramek oraz zanotował trzy asysty.

Z tego też powodu Rangersom może być trudno go przekonać do przeprowadzki na Ibrox Stadium, gdzie w przypadku pozostania Alfredo Morelosa pełniłby w duże mierze funkcję jego zmiennika, ale jeżeli Kolumbijczyk zostałby latem sprzedany, to wówczas stałby się on jednym z kluczowych graczy w układance Gerrarda.

Problemem może się okazać także forma zakontraktowania 27-letniego zawodnika, ponieważ „The Gers” nadal nie znajdują się w dobrej kondycji finansowej i chcą jedynie wypożyczyć środkowego napastnika.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy