Gianluigi Donnarumma jutro przejdzie testy medyczne

Gianluigi Donnarumma jutro przejdzie testy medyczne fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

W poniedziałek Gianluigi Donnarumma przejdzie testy medyczne przed dołączeniem do Paris Saint-Germain - pisze Fabrizio Romano.

„Potwierdzone. Gianluigi Donnarumma jutro rano przejdzie testy medyczne we Florencji przed transferem do PSG. Strony zwiążą się kontraktem ważnym do 30 czerwca 2026 roku. Sprawa jest przesądzona” - przekazał Romano za pośrednictwem Twittera.

Transferowa saga z Donnarummą w roli głównej dobiega więc końca. 22-letni bramkarz, którego kontrakt z Milanem jest ważny tylko do 30 czerwca, w ostatnim czasie był łączony z kilkoma klubami. W tym gronie znajdowały się chociażby Juventus i Barcelona, choć jego przenosiny do tej drugiej od początku wydawały się mało realne. Teraz wiadomo już, że Włoch będzie występował w Paryżu.

Donnarumma żegna się z Milanem, mając na koncie 251 występów w jego barwach. Golkiper zanotował w nich 88 czystych kont.

Romano dodał również, że PSG czeka na mianowanie nowego menedżera Evertonu i jego decyzję w sprawie Moise’a Keana. Paryżanie chcieliby go ponownie wypożyczyć.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy