Gianluigi Donnarumma w PSG do 2023 roku, a potem głośna przeprowadzka?!
2022-03-11 23:59:15; Aktualizacja: 3 lata temu
Juventus znowu interesuje się usługami Gianluigiego Donnarummy - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.
Paris Saint-Germain wygrało latem walkę o względy reprezentanta Włoch i pozyskało go na zasadzie wolnego transferu z Milanu. Przedstawiciele francuskiego klubu zdecydowali się sięgnąć po 23-latka w nadziei na to, że w niedalekiej perspektywie stanie się w ich zespole niekwestionowanym numerem jeden za sprawą zajęcia między słupkami na stałe miejsca po Keyloru Navasie.
Kostarykanin pokazuje jednak w trwającym sezonie, że ma jeszcze wiele do zaoferowania i nie zamierza ot tak odpuścić pola zdecydowanie młodszemu rywalowi, który ma tylko o dwa lata dłuższy kontrakt od niego.
Na dodatek po ostatnim występie Gianluigiego Donnarummy przeciwko Realowi Madryt (1:3) spadła na niego duża fala krytyki za poważny błąd przy utracie pierwszego gola. W „L’Équipe” pojawiła się też informacja o tym, że Navas był po prostu wściekły na to, że musiał z pozycji rezerwowego oglądać kolejną bolesną porażkę swojego zespołu w Lidze Mistrzów.Popularne
 
Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” uważają, że „Stara Dama” odświeżyła między innymi z tego powodu swoje zeszłoroczne zainteresowanie usługami reprezentanta Włoch i będzie uważnie przyglądać się panującej wokół niego sytuacji, aby spróbować ewentualnego go pozyskać po sezonie 2022/2023.
Wtedy klub z Turynu mógłby skorzystać z dekretu dla nowych rezydentów, zwalniającego ich z 50% podatku dochodowego. To w znaczącym stopniu zmniejszyłoby Juventusowi koszty utrzymania Donnarummy.
23-latek rozegrał 18 spotkań w trwających rozgrywkach i zachował w nich osiem czystych kont.










![Transfery - Relacja na żywo [31/10/2025]](img/photos/111322/170x113/relacja-31102025.jpg)

![Pogoń Szczecin odpowiedziała na nagranie Legii Warszawa. „Witamy w naszej bajce” [WIDEO]](img/photos/112174/170x113/pogonpp.jpg)



![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/170x113/kamil-grosicki.jpg)
![Z 0:3 do 4:3 – Remontada w Copa Libertadores. Były klub Estêvão i Endricka w finale [WIDEO]](img/photos/112177/90x60/palmeiras.jpg)




![Pedro Rodríguez zdecydował. To koniec [OFICJALNIE]](img/photos/108069/90x60/pedro-rodriguez.jpg)
![Transfery - Relacja na żywo [31/10/2025]](img/photos/111322/90x60/relacja-31102025.jpg)







