Gianni Infantino zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Gianni Infantino zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIFA

FIFA opublikowała komunikat na temat stanu zdrowia Gianniego Infantino. Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie, ale mimo to czuje się dobrze.

W ostatnim czasie z COVID-em zaczął zmagać się Zbigniew Boniek, a więc sternik PZPN-u, a teraz choroba dopadła Gianniego Infantino. Szwajcar włoskiego pochodzenia został poddany izolacji.

50-latek pełni funkcję prezydenta FIFA od lutego 2016 roku. Na stanowisku tym zastąpił Issę Hayatou, który tylko tymczasowo przejął schedę po Josephie Blatterze. W czerwcu 2019 wybrano go na następną kadencję.

Wcześniej Infantino był sekretarzem generalnym UEFA, co zresztą przyniosło mu wielką sławę na całym świecie. Wielu zapamiętało go bowiem z losowań rozgrywek europejskich.

Nie tak dawno walkę z koronawirusem wygrali m.in. Piotr Zieliński czy Zlatan Ibrahimović.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy