Gianni Infantino zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Gianni Infantino zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIFA

FIFA opublikowała komunikat na temat stanu zdrowia Gianniego Infantino. Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie, ale mimo to czuje się dobrze.

W ostatnim czasie z COVID-em zaczął zmagać się Zbigniew Boniek, a więc sternik PZPN-u, a teraz choroba dopadła Gianniego Infantino. Szwajcar włoskiego pochodzenia został poddany izolacji.

50-latek pełni funkcję prezydenta FIFA od lutego 2016 roku. Na stanowisku tym zastąpił Issę Hayatou, który tylko tymczasowo przejął schedę po Josephie Blatterze. W czerwcu 2019 wybrano go na następną kadencję.

Wcześniej Infantino był sekretarzem generalnym UEFA, co zresztą przyniosło mu wielką sławę na całym świecie. Wielu zapamiętało go bowiem z losowań rozgrywek europejskich.

Nie tak dawno walkę z koronawirusem wygrali m.in. Piotr Zieliński czy Zlatan Ibrahimović.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy