Giganci pokrzyżują plany Tottenhamu?! Niespodziewana konkurencja w walce o defensora

Giganci pokrzyżują plany Tottenhamu?! Niespodziewana konkurencja w walce o defensora fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky | Gianluca Di Marzio

Bayern Monachium i AC Milan dołączyły do grona zespołów zainteresowanych pozyskaniem Radu Drăgușina z Genoi - poinformowali Florian Plettenberg oraz Gianluca Di Marzio.

Zespół „Kogutów” prowadził od pewnego czasu zaawansowane rozmowy z „Rossoblu” na temat ustalenia warunków definitywnego transferu reprezentanta Rumunii. Rozmowy pomiędzy stronami posuwają się stopniowo do przodu i mogą zakończyć osiągnięciem oczekiwanego porozumienia.

Ostatnie doniesienia wskazywały na to, że obie strony od wypracowania konsensusu dzieli tylko lub aż pięć milionów euro.

Jednocześnie Tottenham musi mieć się na baczności, ponieważ równolegle swoje działania wobec środkowego obrońcy prowadzi Napoli, które przynajmniej na razie znajdowało się na przegranej pozycji.

Ten fakt nie gwarantuje żadnego sukcesu ekipie z Londynu, ponieważ niespodziewanie wokół blisko 22-letniego zawodnika zaczęli krążyć dwaj giganci - AC Milan oraz Bayern Monachium.

O zainteresowaniu usługami Radu Drăgușina ze strony „Rossonerich” poinformował Gianluca Di Marzio. Uważa on, że przedstawiciele utytułowanego klubu nawiązali stosowne kontakty z otoczeniem piłkarza oraz ligowym przeciwnikiem, by zbadać możliwość wyłożenia dziesięciu milionów euro i Lorenzo Colombo w ramach rozliczenia za środkowego obrońcę.

Z kolei Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że „Bawarczycy” skontaktowali się z Genoą, żeby ocenić jej oczekiwania i swoje szanse na ewentualne powodzenie operacji.

Wspomniany dziennikarz informuje, że wstępne podejście ekipy z Allianz Areny jest bardzo podobne do Tottenhamu, który jest gotowy wyłożyć 25 milionów euro plus bliżej nieokreślone premie na Rumuna.

„Rossoblu” chcieliby z kolei zgarnąć 30 milionów euro, ponieważ wisi nad nimi jeszcze konieczność podzielenia się kwotą sprzedaży defensora z Juventusem, który zainkasuje aż 20 procent z sumy transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy