Gino Lettieri nie jest już trenerem Duisburga [OFICJALNIE]

Gino Lettieri nie jest już trenerem Duisburga [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: MSV Duisburg

Władze MSV Duisburg poinformowały o zakończeniu współpracy z Gino Lettierim.

Jak można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez niemiecki klub, decyzja wynika ze słabych wyników sportowych.

54-letni Lettieri przejął rywalizujący w trzeciej lidze niemieckiej Duisburg w połowie listopada. Drużyna zajmowała wtedy siedemnaste miejsce w tabeli i były opiekun Korony Kielce nie poprawił jej sytuacji. W 12 meczach pod jego wodzą zespół zanotował dwa zwycięstwa, cztery remisy i sześć porażek. Obecnie plasuje się na dziewiętnastej lokacie. Strata do bezpiecznej strefy nie jest jednak duża, bo wynosi trzy punkty.

Dla Lettieriego była to druga przygoda z Duisburgiem Wcześniej prowadził go między 2014 a 2015 rokiem, notując z nim awans do 2. Bundesligi.

Przypomnijmy, że powrót Lettieriego do klubu nie każdemu się podobał. Po jego ponownym zatrudnieniu zakończenie wspomagania Duisburga zapowiedział jeden z jego sponsorów, uznając nawiązanie współpracy z trenerem za fatalny krok wizerunkowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy