Giovanni Simeone blisko wymarzonej przeprowadzki. Szczegóły już ustalone

Giovanni Simeone blisko wymarzonej przeprowadzki. Szczegóły już ustalone fot. Instagram [Giovanni Simeone]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Napoli finalizuje rozmowy z Hellasem Verona w sprawie angażu Giovanniego Simeone. Argentyńczyk już wkrótce zjawi się w Neapolu, by tam stawić się na testach medycznych - podaje Gianluca Di Marzio.

Ekipa spod Wezuwiusza jest bardzo bliska zamknięcia z pozytywnym skutkiem rozmów w sprawie Giovanniego Simeone. Obydwie strony osiągnęły już niemal pełne porozumienie, ustalając formę nadchodzącej transakcji.

27-latek ma trafić na stadion imienia Diego Armano Maradony początkowo w ramach wypożyczenia. Te pochłonie z budżetu neapolitańczyków 3,5 miliona euro. Umowa zapewni opcję wykupu definitywnego napastnika, uiszczając w celu jej aktywacji 12 milionów.

Trzecia siła minionych zmagań w Serie A zdynamizowała negocjacje z Hellasem po dogadaniu się z Monzą w sprawie odejścia Andrei Petagni, blokującego miejsce dla innego snajpera w szeregach Luciano Spalettiego.

Po dopracowaniu ostatnich szczegółów najstarszy syn Diego Simeone przystąpi do badań lekarskich, co pozwoli mu rozpocząć współpracę z ekipą „Azzurrich”.

27-letni Argentyńczyk na Półwyspie Apenińskim występuje od 2016 roku, kiedy opuścił macierzyste River Plate na rzecz Genoi. Jego dalsza włoska przygoda popchnęła go do gry we Fiorentinie, Cagliari i wspomnianym Hellasie.

Atakujący urodzony w Madrycie podczas ostatniego sezonu brylował formą strzelecką, zdobywając 17 bramek i notując sześć asyst na przestrzeni 37 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy