Giovanni Simeone marzy o grze w Atlético Madryt

Giovanni Simeone marzy o grze w Atlético Madryt fot. Instagram [Giovanni Simeone]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Giovanni Simeone zdradził w rozmowie z ESPN, że chciałby w niedalekiej przyszłości zasilić szeregi Atlético Madryt.

25-letni zawodnik był do tej pory związany wyłącznie z argentyńskimi i włoskimi zespołami, ale jak sam przyznał jego największym marzeniem jest gra dla „Los Rojiblancos”.

Środkowy napastnik nie precyzuje dokładnie, kiedy chciałby przenieść się do madryckiej drużyny i zaznacza, że nie ma dla niego znaczenie, czy wówczas w dalszym ciągu za wyniki osiągane przez Atlético będzie odpowiadał jego ojciec - Diego Simeone.

- Czy chciałby grać w Atlético? Pragnę tego bardziej niż czegokolwiek innego. Od zawsze chciałem tam trafić. Marzyłem o tym już jako młody chłopak. To jest dla mnie pewne, że chciałbym tam kiedyś zagrać. Oczywiście mój tata jest trenerem tego zespołu, ale nawet gdyby go tam nie było, to nadal chciałbym tam przejść. Po cichu nadal mam nadzieję, że pewnego dnia ojciec zostanie moim trenerem, ale wiem też, jak trudno znaleźć się w zespole prowadzonym przez tatę - powiedział Giovanni Simeone.

Sześciokrotny reprezentant Argentyny jest formalnie związany z Fiorentiną, ale trwające rozgrywki spędza na zasadzie wypożyczenia w Cagliari Calcio, dla którego strzelił dziesięć goli oraz zanotował cztery asysty w 30 rozegranych meczach.

Pragniemy również dodać, że członkiem zespołu rezerw Atlético Madryt od ubiegłego roku jest Giuliano Simeone, czyli najmłodszy brat Giovanniego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy