Giovanni Simeone może trafić do Sportingu

Giovanni Simeone może trafić do Sportingu fot. Instagram [Giovanni Simeone]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Nazione I Record

Portugalskie i włoskie media podają, że Giovanni Simeone może przenieść się z Fiorentiny do Sportingu.

O krok od opuszczenia klubu z Lizbony jest Bas Dost, który będzie kontynuował karierę w Eintrachcie Frankfurt. Władze „Lwów” rozglądają się za następcą niezwykle skutecznego holenderskiego napastnika (93 bramki w 127 spotkaniach w ich koszulce) i jednym z kandydatów jest właśnie Simeone. Portugalczycy mieli już skontaktować się z działaczami Fiorentiny.


W grę wchodziłoby początkowe wypożyczenie 24-letniego atakującego. Jak czytamy, „Viola” jest gotowa pożegnać się na tej zasadzie z Simeone nawet na dwa sezony.

Sześciokrotny reprezentant Argentyny jest zawodnikiem Fiorentiny od 2017 roku, kiedy to przeniósł się do niej z Genoi. W pierwszym sezonie spędzonym na Stadio Artemio Franchi Simeone zanotował 14 trafień w Serie A. Rozgrywki 2018/2019 były już dla niego pod tym względem gorsze. Atakujący strzelił sześć goli.

W niedzielę Sporting pokonał Bragę 2:1. Po dwóch kolejkach portugalskiej ekstraklasy lizbończycy mają na koncie cztery punkty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy