Giroud: Moja sytuacja jest niepokojąca

Giroud: Moja sytuacja jest niepokojąca fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Téléfoot

Napastnik Chelsea, Olivier Giroud zabrał głos odnośnie do swojej przyszłości.

Po tym, jak selekcjoner reprezentacji Francji, Didier Deschamps zakomunikował Olivierowi Giroud, że musi więcej grać, aby liczyć na powołanie na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, w mediach rozgorzała dyskusja na temat jego przyszłości.

Do niedawna mówiło się, że najprawdopodobniej trafi on do Interu Mediolan. Teraz jednak do gry o jego usługi włączyły się inne podmioty. Ostatnio pisaliśmy o napastniku w kontekście Interu Miami.

Teraz głos w całej sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany.

- Czy się martwię? Mając na uwadze całą sytuację, to chyba jest za duże słowo. To wszystko jest jednak w pewien sposób niepokojące dla mnie - twierdzi.

- Po zakończeniu poprzedniego sezonu czułem, że wciąż mogę odegrać znaczącą rolę w Chelsea. Zwłaszcza że przyczyniłem się do awansu do Ligi Mistrzów. Później okazało się jednak, że jest inaczej. To powoduje, że muszę zastanowić się nad zmianą barw - dodaje.

34-latek rozegrał w tym sezonie zaledwie cztery mecze w drużynie prowadzonej przez Franka Lamparda i nie strzelił w nich ani jednego gola.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Willy Caballero wraca do Premier League Willy Caballero wraca do Premier League Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy