Giroud odejdzie w styczniu z Chelsea, ale zostanie w Londynie?!

Giroud odejdzie w styczniu z Chelsea, ale zostanie w Londynie?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Chelsea w styczniu opuścić może Olivier Giroud, co jednak nie oznacza wyjazdu z Londynu. Możliwość kontynuowania kariery w Premier League Francuzowi oferują bowiem Tottenham Hotspur i West Ham United - donosi Calciomercato.com.

34-latek, mimo że w klubie pełni jedynie rolę zmiennika, to w reprezentacji „Trójkolorowych” nadal może liczyć na regularne występy. Trudno się jednak dziwić Didierowi Deschampsowi, skoro w ostatnim meczu ze Szwecją atakujący zanotował dublet.

Już za kilka miesięcy będziemy świadkami EURO 2020, a Olivier Giroud chciałby częściej meldować się na placu gry, aby lepiej przygotować się do czempionatu. Tego nie jest w stanie mu zapewnić Frank Lampard.

Menedżer „The Blues” oczywiście ceni Francuza, który w ubiegły wtorek zdobył bramkę na wagę zwycięstwa, ale nie da się ukryć, że widmo jego utraty już w styczniu nadal jest bardzo realne.

Chrapkę na doświadczonego napastnika ma chociażby Inter Mediolan, a pojawia się też zainteresowanie innych klubów z Anglii. Według serwisu internetowego Calciomercato.com wśród nich są Tottenham Hotspur oraz West Ham United.

Gdyby Giroud wybrał ofertę „Kogutów” lub „Młotów”, nie musiałby zmieniać miejsca zamieszkania. Ten drobny szczegół może zachęcić go do poważnego przeanalizowania możliwości pozostania w Premier League.

Piłkarz mierzący 193 centymetry wzrostu w bieżących rozgrywkach wziął udział w ośmiu meczach i w tym czasie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Łącznie na boiskach spędził 178 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy