Giroud poprosił o zgodę na odejście z Chelsea

Giroud poprosił o zgodę na odejście z Chelsea fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira

Włoski dziennikarz, Nicolò Schira, poinformował, że Olivier Giroud poprosił o zgodę na transfer.

Wydaje się, że dni 33-latka na Stamford Bridge są już właściwie policzone. Odkąd nowym szkoleniowcem tej ekipy został Frank Lampard, Giroud ma ogromne problemy z regularnymi występami.

Takowy stan, w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy w 2020 roku, spowodował, że Francuz zaczął rozglądać się za nowym pracodawcą. Pomocną dłoń chce wyciągnąć do niego Antonio Conte, który prowadzi obecnie Inter Mediolan.

Włoch nalega, by mieć go u siebie i zrobi wszystko, by tak się stało. W ostatnich dniach zaproponowano mu nawet konkretną propozycję umowy do 30 czerwca 2021 roku. Sam gracz ma jednak zdecydowanie większe wymagania finansowe, dlatego negocjacje prawdopodobnie jeszcze się przeciągną.

Giroud jest jednak bardzo pozytywnie nastawiony do całego pomysłu i zrobi wiele, aby ostatecznie trafić na Półwysep Apeniński. W tym celu miał w ostatnich dniach poprosić działaczy Chelsea o zgodę na styczniowy transfer.

33-latek rozegrał w tym sezonie łącznie sześć meczów. Strzelił do tej pory jednego gola. Obecny kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy