Glik po meczu z Juventusem: Szkoda, że nie grał Ronaldo

Glik po meczu z Juventusem: Szkoda, że nie grał Ronaldo fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Football Italia

Kamil Glik wypowiedział się po zakończonym 1-1 remisem meczu Benevento z Juventusem.

Beniaminek podejmował u siebie Juventus. Wydawało się, że mistrzowie Włoch bez większych problemów poradzą sobie z niżej notowanym rywalem.

Choć jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, to jednak gospodarze byli im w stanie odpowiedzieć i mecz zakończył się remisem 1-1.

Dobre zawody w barwach Benevento zanotował reprezentant Polski, Kamil Glik.

- Mieliśmy przeciwko sobie świetny zespół, ale udało nam się rozegrać kapitalne zawody. Stworzyliśmy tyle okazji co rywal. Możemy dopisać sobie punkt. To dobry rezultat - twierdzi.

Środkowy obrońca był rozczarowany faktem, że poza kadrą meczową na to spotkanie znalazł się gwiazdor Juventusu, Cristiano Ronaldo.

- Byłem dość rozczarowany, że nie zagrał. Ja bardzo lubię wyzwania, a mierzenie się z kimś takim, jak on, na pewno do nich należy. Znam go dobrze. Trochę rzeczy nas łączy, bo obaj kochamy wyzwania - zakończył.

Po dziewięciu kolejkach tego sezonu Benevento plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu. Do tej pory zgromadziło na swoim koncie dziesięć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy