Glik wróci do Serie A, ale nie do Torino?!

Glik wróci do Serie A, ale nie do Torino?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Według Nicolò Schiry Benevento Calcio jeszcze tego lata spróbuje pozyskać Kamila Glika.

O ambitnych planach prowadzonego przez Filippo Inzaghiego lidera Serie B wiadomo nie od dzisiaj. Najpierw jego uwagę przykuł Daniel Sturridge (obecnie bez klubu), następnie Fernando Llorente (SSC Napoli), a teraz na radary trafił Kamil Glik.

Polak to lider i kapitan AS Monaco, lecz coraz więcej mówi się o jego możliwym pożegnaniu z francuską ekipą. 32-latka łączono głównie z powrotem do Torino, gdzie do dzisiaj jest on uwielbiany przez tamtejszych kibiców. Mimo tego Benevento Calcio nie traci nadziei na pozyskanie doświadczonego obrońcy.

Jak informuje Nicolò Schira, negocjacje w sprawie angażu reprezentanta „Biało-Czerwonych” postanowił wziąć na siebie Oreste Vigorito, prezes przyszłego beniaminka Serie A. Czas pokaże, na ile będą one skuteczne.

Glik w zakończonym sezonie na francuskich boiskach wziął udział w 24 meczach i raz wpisał się na listę strzelców. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy