Glik za drogi dla Torino

Glik za drogi dla Torino fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato

Kamil Glik był w ostatnich tygodniach łączony z powrotem do Torino. Okazuje się jednak, że z transferu może niewiele wyniknąć.

W ostatnich tygodniach coraz częściej mówiło się o tym, że reprezentant Polski mógłby opuścić ekipę z Księstwa. O jego względy zaczął bowiem zabiegać były pracodawca, Torino.

Orędownikami takiego ruchu byli też kibice, którzy bardzo dobrze wspominają Polaka. Był on bowiem swego czasu nie tylko liderem bloku defensywnego ich drużyny, ale również kapitanem.

Wydaje się jednak, że fani będą musieli ostatecznie obejść się smakiem. Wszystko przez gażę, jaką inkasuje Polak.

W AS Monaco Glik zarabia bowiem blisko trzy i pół miliona euro za sezon. Nie wydaje się, by w przypadku zmiany barw zgodził się na obniżkę płacy. Tym bardziej że może być to jego ostatni duży kontrakt w karierze. Na takie żądania ekipa z Turynu nie jest gotowa.

To powoduje, że szanse na takową transakcję maleją i działacze włoskiego klubu będą musieli rozejrzeć się za inną alternatywą.

32-latek występował we wspomnianej drużynie w latach 2011-2016.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy