Glik za drogi dla Torino

Glik za drogi dla Torino fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato

Kamil Glik był w ostatnich tygodniach łączony z powrotem do Torino. Okazuje się jednak, że z transferu może niewiele wyniknąć.

W ostatnich tygodniach coraz częściej mówiło się o tym, że reprezentant Polski mógłby opuścić ekipę z Księstwa. O jego względy zaczął bowiem zabiegać były pracodawca, Torino.

Orędownikami takiego ruchu byli też kibice, którzy bardzo dobrze wspominają Polaka. Był on bowiem swego czasu nie tylko liderem bloku defensywnego ich drużyny, ale również kapitanem.

Wydaje się jednak, że fani będą musieli ostatecznie obejść się smakiem. Wszystko przez gażę, jaką inkasuje Polak.

W AS Monaco Glik zarabia bowiem blisko trzy i pół miliona euro za sezon. Nie wydaje się, by w przypadku zmiany barw zgodził się na obniżkę płacy. Tym bardziej że może być to jego ostatni duży kontrakt w karierze. Na takie żądania ekipa z Turynu nie jest gotowa.

To powoduje, że szanse na takową transakcję maleją i działacze włoskiego klubu będą musieli rozejrzeć się za inną alternatywą.

32-latek występował we wspomnianej drużynie w latach 2011-2016.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy