Goal.com: Higuaín wystawiony na listę transferową

Goal.com: Higuaín wystawiony na listę transferową
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Goal.com

Według najnowszych wieści Gonzalo Higuaín usłyszał już od władz klubu, że nie znajduje się w planach Maurizio Sarriego na kolejny sezon. Tym samym Juventus będzie dążył do jak najszybszej sprzedaży argentyńskiego napastnika.

Po raz kolejny przekonujemy się, jak brutalna potrafi być piłka nożna. Jeszcze pół roku temu były snajper Realu Madryt przychodził do Chelsea na wyraźne zaproszenie Maurizio Sarriego, a dzisiaj włoski trener nie widzi dla niego miejsca w kolejnym zespole, który oficjalnie trenuje od trzech dni.

Jak bowiem poinformował serwis goal.com, przedstawiciele Argentyńczyka mają już za sobą spotkanie z władzami Juventusu, na którym usłyszeli, że ich klient może znaleźć nowego pracodawcę. Ta informacja miała z kolei ucieszyć Paulo Fonsecę, trenera Romy, który zabiega o angaż 31-latka. 

To samo źródło przekonuje, że zawodnik już otrzymał zgodę na negocjacje warunków umowy z „Wilkami”. I jeśli porozumienie zostanie wypracowane, do rozmów przystąpią przedstawiciele obu ekip, którym zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu transferu. 

Problemem okazać się mogą jednak zarobki 75-krotnego reprezentanta Argentyny. W Turynie w ramach dwuletniej umowy inkasuje on 7,5 miliona euro rocznie. 

Tym samym głos teraz należy do Gonzalo Higuaína, który licząc wypożyczenia do Milanu i Chelsea, w ubiegłej kampanii strzelił w sumie 13 goli i zanotował trzy asysty. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy