Godin znowu w Hiszpanii?!

Godin znowu w Hiszpanii?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Diego Godín może wrócić do La Liga. O jego względy zabiega bowiem Valencia.

Na ten moment ciężko ferować, kiedy europejskie kluby wrócą do gry. Nie oznacza to jednak, że ich władze z założonymi rękami czekają na rozwój zdarzeń.

Z planowania letnich wzmocnień transferowych nie rezygnuje Valencia. Zdaniem prasy na Półwyspie Iberyjskim na celowniku wspomnianej ekipy znalazł się Diego Godín.

Zawodnik, który trafił do Mediolanu w lipcu minionego roku, nie grał w ostatnich miesiącach tak dużo, jakby chciał. W kluczowych meczach ligowych było mu raczej dane oglądać poczynania kolegów z ławki dla rezerwowych. Może to zatem spowodować, że przychylnym okiem spojrzy na propozycję, która napłynęła do niego z Hiszpanii.

W kwestii negocjacji brakuje jednak obecnie konkretów. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku tygodni.

Godín rozegrał w tym sezonie 25 meczów. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy