Gokhan Inler. Może jednak Juventus?

Gokhan Inler. Może jednak Juventus?
Redakcja
Redakcja
Źródło: tuttojuve

26-letni defensywny pomocnik Udinese Calcio, Gokhan Inler, od dłuższego czasu łączony jest z drużyną SSC Napoli. Działacze obu klubów doszli już ponoć do porozumienia w sprawie transferu, ale natrafili na poważ(...)

26-letni defensywny pomocnik Udinese Calcio, Gokhan Inler, od dłuższego czasu łączony jest z drużyną SSC Napoli. Działacze obu klubów doszli już ponoć do porozumienia w sprawie transferu, ale natrafili na poważną przeszkodę. Sam zawodnik wolałby zagrać nie w Napoli a w Juventusie Turyn!

Jeden z dziennikarzy śledzących karierę szwajcarskiego piłkarza, wyznał niedawno na antenie włoskiego radia, że Inler ma kilka powodów ku temu, aby zdecydować się na grę w Turynie. Po pierwsze działacze Starej Damy również wyrazili zainteresowanie zakupem karty zawodniczej piłkarza, przy czym byliby skłonni zaoferować mu wyższą pensję niż Napoli. Inlerowi podoba się też plan przebudowy Juventusu i chętnie stałby się jego częścią, nawet kosztem rezygnacji z gry w Lidze Mistrzów. Na decyzję zawodnika mogą wpłynąć też względy osobiste. Podobno żona Inlera nie chce zamieszkać w Neapolu.

Jak dotąd dam piłkarz ani jego agent nie potwierdzili wspomnianych wyżej informacji. Pewny wydaje się jednak fakt, że kwestia transferu Gokhana Inlera do Napoli nie została jeszcze ostatecznie przesądzona. W tej sprawie wciąż wiele zależy od aktywności działaczy klubów z Neapolu i Turynu.
Więcej na temat: Włochy Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy