Gol znowu w Ekstraklasie? Są rozmowy

Gol znowu w Ekstraklasie? Są rozmowy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89 I Jan Mazurek I Twitter I Gazeta Krakowsk

Janusz Gol może wrócić do Ekstraklasy.

32-letni defensywny pomocnik w 2013 roku trafił z Legii Warszawa do Amkara Perm, gdzie występował do tej pory. Z powodu problemów finansowych rosyjski klub nie został zgłoszony do żadnych rozgrywek w nowym sezonie (więcej na ten temat TUTAJ), a Gol lada moment zostanie wolnym zawodnikiem.

„Wisła Kraków mocno zabiega o środkowego pomocnika Janusza Gola” - napisał na Twitterze znakomicie poinformowany w kwestii transferów w Ekstraklasie Janekx89. Podobne doniesienia przedstawiła „Gazeta Krakowska”, a Jan Mazurek potwierdził wszystko u źródła.

„Pomocnik ma za sobą kilka dobrych sezonów w Rosji. Zadzwoniłem: „Potwierdzam, rozmawiam z Wisłą, ale zagranica też wchodzi w grę”. Zainteresowanie z 2. Bundesligi” - napisał on na Twitterze.

Przez pięć lat Gol rozegrał w koszulce Amkara 139 spotkań, strzelając w nich 11 goli i notując tyle samo asyst. Jeśli chodzi o najwyższy rodzimy szczebel, przed wyjazdem do Rosji wybiegał na ekstraklasowe murawy 123 razy (w koszulce GKS-u Bełchatów i Legii). Na koncie ma mistrzostwo i trzy Puchary Polski zdobyte z warszawskim klubem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy