Gonalons o krok od powrotu do Francji

Gonalons o krok od powrotu do Francji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Stade Rennes jest coraz bliżej zakontraktowania Maxime’a Gonalonsa.

30-latek ma za sobą koszmarny sezon naznaczony licznymi urazami, przez które tak naprawdę nie mógł zaprezentowani pełni swoich umiejętności w Sevilli. Przypomnijmy, że Andaluzyjczycy sprowadzili go w zastępstwie za Stevena N’Zonziego, lecz już we wrześniu musieli sobie radzić bez niego.

W efekcie ex-kapitan Olympique’u Lyon rozegrał raptem 13 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców, co ostatecznie nie przekonało „Los Sevillistas” do skorzystania z opcji transferu definitywnego za 10 milionów euro. W konsekwencji doświadczony zawodnik powrócił do Romy, która jednak nie wiąże z nim większych planów, stąd zainteresowanie wielu klubów.

Najnowsze wieści prowadzą do Girondins Bordeaux oraz Stade Rennes, lecz na ten moment wydaje się, że bliżej zakontraktowania Maxime’a Gonalonsa są „Czerwono-Czarni”. Według „L’Équipe” prowadzone są zaawansowane rozmowy, które mają przynieść porozumienie dotyczące wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2020 roku z opcją transferu definitywnego.

Tym samym ekipa z Roazhon Park jest coraz bliżej sprowadzenia następcy sprzedanego do Lille Benjamina André. Siedmiokrotny reprezentant Francji na Stadio Olimpico trafił latem 2017 roku, zapewniając OL zysk w postaci pięciu milionów euro. Jego kontrakt z „Wilkami” wygasa w połowie 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy