Gonçalo Feio: Ten zawodnik jest fantastyczny

Gonçalo Feio: Ten zawodnik jest fantastyczny fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+ Sport

Gonçalo Feio był gościem „Ligi+ Extra”. Szkoleniowiec Legii Warszawa wypowiedział się na gorąco po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Wyróżnił przy tej okazji Bartosza Kapustkę.

Kibice Legii Warszawa wierzyli, że remis z Rakowem Częstochowa sprzed tygodnia będzie zalążkiem czegoś dobrego. Tym bardziej że niedzielne spotkanie ze Śląskiem Wrocław odbywało się przy Łazienkowskiej.

Pomimo ogromnych nadziei, hitowe starcie rozczarowało, kończąc się bezbramkowym remisem.

Przez to stołeczna drużyna traci już właściwie szanse na mistrzostwo kraju. Strata do Jagiellonii Białystok wynosi w tym momencie osiem punktów, a do końca rozgrywek zostało już tylko pięć kolejek.

Choć Legia nie wygrała, to Gonçalo Feio widzi w tym starciu pozytywy.

- W wielu obszarach udało nam się poprawić. Legia była drużyną, która miała pełną kontrolę nad meczem i nie mowa tu o posiadaniu piłki, ale Śląsk nie mógł nic nam zrobić. Za wiele im z gry nie wychodziło.

- Oczywiście z punktu widzenia ostatniej tercji, my możemy rozwijać się dalej. To pozwoli na więcej, ale ja dzisiaj wystąpię dzisiaj przed wami, rozumiejąc rozczarowanie. Natomiast nasza ekipa kontrolowała zawody i pojawiły się sytuacje. Oczywiście wszystko było dobrze poza strzeleniem gola i trzema punktami - dodał.

Portugalczyk wyróżnił jednego ze swoich podopiecznych.

- Bartosz Kapustka to fantastyczny piłkarz. Ja w niego niezwykle wierzę. Zszedł dziś jednak wcześniej, ponieważ odnotował pewny poziom zmęczenia - wyznał.

Następny mecz Legii Warszaw 28 kwietnia. Wtedy zmierzy się ze Stalą Mielec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy