Gonçalo Feio z prezentem dla pracowników Legii Warszawa

Gonçalo Feio z prezentem dla pracowników Legii Warszawa fot. Lukasz Sobala / Press Focus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o spotkaniu Gonçalo Feio z pracownikami klubu.

Gonçalo Feio został szkoleniowcem Legii Warszawa w poprzednim tygodniu. Dla Portugalczyka, który niedawno pożegnał się z Motorem Lublin, to powrót do klubu, w którym stawiał swoje pierwsze kroki w zawodzie. Przed laty pracował bowiem w legijnej akademii, a także był analitykiem.

34-latek ponoć już wtedy zapowiadał, że kiedyś obejmie pierwszy zespół klubu ze stolicy naszego kraju i jak widać, to się spełniło.

W premierowym meczu na nowym stanowisku zremisował on z Rakowem Częstochowa (1:1), z którym w przeszłości również był związany. W niedzielę jego ekipę czeka z kolei potyczka z zajmującym drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy Śląskiem Wrocław.

Jak przekazała Legia, przed tym doszło do spotkania Feio z pracownikami klubu. W jego trakcie nie zabrakło smakołyków, co jest pewną tradycją w jego szeregach.

„Smacznego od trenera” - można przeczytać na karteczce na opublikowanym zdjęciu, a nie zabrakło też ciekawostki o jednym ze specjałów.

Legia traci obecnie sześć punktów do pierwszej w tabeli Jagiellonii Białystok. Nie jest to mało a tym etapie sezonu, ale tak naprawdę potencjalne zwycięstwo ze Śląskiem może jeszcze wiele zmienić.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy