Gonçalo Guedes z dużym transferem na koniec okna?!

Gonçalo Guedes z dużym transferem na koniec okna?! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Goal.com

Wolverhampton Wanderers planuje pozyskanie Gonçalo Guedesa - informuje Goal.com.

„Wilki” czerpią pełnymi garściami ze swoich dobrych relacji z superagentem piłkarskim, Jorge Mendesem. Dzięki współpracy klubowi udało się dokonać wielu ciekawych transakcji, które pomogły w ustabilizowaniu pozycji zespołu po awansie do Premier League. Klub ma jednak znacznie większe ambicje, dlatego też rozważa ambitne ruchy na rynku.

W drużynie już teraz znajduje się dziewięciu Portugalczyków, lecz wkrótce ta kolonia mogłaby się powiększyć o jeszcze jedno nazwisko. Mowa o Gonçalo Guedesu, obecnie występującym w Valencii.

W ekipie „Nietoperzy” skrzydłowy pełni bardzo istotną rolę i działacze nie są zbyt skorzy, by pozbywać się akurat jego, kłopot w tym, że taka sprzedaż może okazać się niezwykle potrzebna do zrównoważenia budżetu. Wykorzystać to zamierza Wolverhampton, które zdaniem Goal.com przygotowało już konkretną propozycję.

Ostatnie dni okna transferowego mają być kluczowe w tym temacie. Angielski klub chce zaproponować około 25-30 milionów euro, licząc, że Valencia przystanie na takie warunki. Guedes jak na razie cierpliwie czeka na rozwój sytuacji, niemniej wizja gry z wieloma kolegami znanymi ze zgrupowań reprezentacji może być dla niego kusząca.

Gdyby transferu udałoby się dokonać, byłoby to już szóste tegoroczne wzmocnienie drużyny.

Wcześnie na Malinoux Stadium przeszli Yerson Mosquera, Rayan Aït-Nouri, Bendegúz Bolla, a także rodacy Guedesa - José Sá oraz Francisco Trincão.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy