Gorąco na treningu Crystal Palace. Batshuayi wymienił ciosy z Milivojeviciem

Gorąco na treningu Crystal Palace. Batshuayi wymienił ciosy z Milivojeviciem fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Na jednym z treningów Crystal Palace doszło do spięcia między kapitanem „Orłów”, Luką Milivojeviciem, a Michym Batshuayiem - pisze „Daily Mail”.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy cała sytuacja miała miejsce jeszcze przed czwartkowym meczem ligowym Crystal Palace z Arsenalem (0:0). Milivojevicia miała zirytować postawa belgijskiego napastnika w trakcie jednego z ćwiczeń i w pewnym momencie mocno kopnął w niego piłką z bliskiej odległości.

Chwilę później panowie mieli już wymieniać się ciosami, a Milivojević wylądował na murawie. Jak czytamy, Batshuayi był gotowy kontynuować pojedynek, ale zapalczywych zawodników zaczęli rozdzielać koledzy z zespołu.

Piłkarze nie zostali i raczej nie zostaną ukarani. Milijovević rozegrał przeciwko Arsenalowi prawie całe spotkanie, a Batshuayi przesiedział je na ławce rezerwowych, ale w ostatnim czasie to raczej norma. Wypożyczony z Chelsea napastnik w tym sezonie spędził na boiskach Premier League 424 minuty. Zaliczył dwie asysty.

Już w niedzielę plasujące się na trzynastej lokacie w tabeli Crystal Palace czeka starcie z Manchesterem City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy