Gorąco na treningu Crystal Palace. Batshuayi wymienił ciosy z Milivojeviciem

Gorąco na treningu Crystal Palace. Batshuayi wymienił ciosy z Milivojeviciem fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Na jednym z treningów Crystal Palace doszło do spięcia między kapitanem „Orłów”, Luką Milivojeviciem, a Michym Batshuayiem - pisze „Daily Mail”.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy cała sytuacja miała miejsce jeszcze przed czwartkowym meczem ligowym Crystal Palace z Arsenalem (0:0). Milivojevicia miała zirytować postawa belgijskiego napastnika w trakcie jednego z ćwiczeń i w pewnym momencie mocno kopnął w niego piłką z bliskiej odległości.

Chwilę później panowie mieli już wymieniać się ciosami, a Milivojević wylądował na murawie. Jak czytamy, Batshuayi był gotowy kontynuować pojedynek, ale zapalczywych zawodników zaczęli rozdzielać koledzy z zespołu.

Piłkarze nie zostali i raczej nie zostaną ukarani. Milijovević rozegrał przeciwko Arsenalowi prawie całe spotkanie, a Batshuayi przesiedział je na ławce rezerwowych, ale w ostatnim czasie to raczej norma. Wypożyczony z Chelsea napastnik w tym sezonie spędził na boiskach Premier League 424 minuty. Zaliczył dwie asysty.

Już w niedzielę plasujące się na trzynastej lokacie w tabeli Crystal Palace czeka starcie z Manchesterem City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy