Góralski przechodzi do Kajratu Ałmaty

Góralski przechodzi do Kajratu Ałmaty fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Według „Przeglądu Sportowego” sprawa jest przesądzona i Jacek Góralski zasili szeregi Kajratu Ałmaty.

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem reprezentanta Polski były m.in. İstanbul Başakşehir, Sivasspor, Denizlispor i Seattle Sounders. Wiadomo już, że rywalizację o podpis Góralskiego wygrał Kajrat. W weekend 27-latek uda się wraz z Mariuszem Piekarskim do Turcji, gdzie trenuje kazachski zespół. Wtedy to zostanie sfinalizowany jego transfer.

Kontrakt Góralskiego z Łudogorcem Razgrad jest ważny do 30 czerwca. Bułgarski klub chciał go zatrzymać, ale ostatecznie Kazachowie wykupią z niego Polaka już teraz. Góralski zwiąże się z Kajratem umową ważną do 30 czerwca 2022 roku. „Przegląd Sportowy” pisze, że zawodnik będzie mógł liczyć na gigantyczne wynagrodzenie.

Góralski przeniósł się do Bułgarii w 2017 roku. Defensywny pomocnik zanotował w koszulce Łudogorca 90 spotkań. Zaliczył w nich jedną asystę.

Kajrat to wicemistrz Kazachstanu. Sezon 2019 zakończył ze stratą raptem punktu do Astany. Jego piłkarzem jest już 26-letni Konrad Wrzesiński.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy