Góralski przechodzi do Kajratu Ałmaty

Góralski przechodzi do Kajratu Ałmaty fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Według „Przeglądu Sportowego” sprawa jest przesądzona i Jacek Góralski zasili szeregi Kajratu Ałmaty.

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem reprezentanta Polski były m.in. İstanbul Başakşehir, Sivasspor, Denizlispor i Seattle Sounders. Wiadomo już, że rywalizację o podpis Góralskiego wygrał Kajrat. W weekend 27-latek uda się wraz z Mariuszem Piekarskim do Turcji, gdzie trenuje kazachski zespół. Wtedy to zostanie sfinalizowany jego transfer.

Kontrakt Góralskiego z Łudogorcem Razgrad jest ważny do 30 czerwca. Bułgarski klub chciał go zatrzymać, ale ostatecznie Kazachowie wykupią z niego Polaka już teraz. Góralski zwiąże się z Kajratem umową ważną do 30 czerwca 2022 roku. „Przegląd Sportowy” pisze, że zawodnik będzie mógł liczyć na gigantyczne wynagrodzenie.

Góralski przeniósł się do Bułgarii w 2017 roku. Defensywny pomocnik zanotował w koszulce Łudogorca 90 spotkań. Zaliczył w nich jedną asystę.

Kajrat to wicemistrz Kazachstanu. Sezon 2019 zakończył ze stratą raptem punktu do Astany. Jego piłkarzem jest już 26-letni Konrad Wrzesiński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy