Górnik Zabrze będzie miał nowego właściciela? Lukas Podolski potwierdza zainteresowanie

Górnik Zabrze będzie miał nowego właściciela? Lukas Podolski potwierdza zainteresowanie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Górnik Zabrze zmieni właściciela? Na ten temat w rozmowie z Piotrem Koźmińskim wypowiedział się Lukas Podolski.

Górnik Zabrze ma za sobą udany weekend. W poprzedniej kolejce bowiem podopieczni Jana Urbana mierzyli się u siebie z Ruchem Chorzów w Wielkich Derbach Śląska.

Spotkanie było zacięte, ale ostatecznie wygrali je „Trójkolorowi” po trafieniu niezawodnego Lukasa Podolskiego.

Teraz bohaterem rywalizacji udzielił wywiadu dla Piotra Koźmińskiego z „WP Sportowe Fakty”. Wypowiedział się w nim na temat potencjalnej sprzedaży klubu.

- Na pewno Górnik musi się rozwijać, żeby inne kluby nie pouciekały już całkowicie. My co roku walczymy niżej. Może nie tak, że tylko bronimy się przed spadkiem, ale też nie jesteśmy w czołówce tabeli. A co do zmian… Też słyszałem o chętnych na kupno Górnika - stwierdził.

- Słyszałem, że były różne rozmowy z miastem. Zresztą, nie ukrywam, że ze mną też skontaktowała się osoba, która myśli nad kupieniem klubu - dodał.

Cały wywiad można zobaczyć w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy