Górnik Zabrze poluje na ekscytujący transfer reprezentanta Polski. Powalczą o niego z Wisłą Kraków

Górnik Zabrze poluje na ekscytujący transfer reprezentanta Polski. Powalczą o niego z Wisłą Kraków fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jerzy Chwałek

Górnik Zabrze przejawia zainteresowanie usługami Jacka Góralskiego - informuje na Twitterze Jerzy Chwałek. Wcześniej chęć pozyskania zawodnika przejawiały też Wisła Kraków oraz Cracovia.

Górnik Zabrze w miniony weekend wygrał pierwsze w tym sezonie w Ekstraklasie starcie. Podopieczni Jana Urbana przełamali impas i uporali się z Koroną Kielce w stosunku 1-0.

Dzięki temu „Trójkolorowi” uciekli na jakiś czas ze strefy spadkowej i teoretycznie powinno być tylko lepiej.

Ważne jest jednak, żeby nie osiąść na laurach, bo nadal potrzebne są wzmocnienia. Jednym z celów jest nowy defensywny pomocnik.

W związku z tym pojawił się bardzo ciekawy temat, bo według ustaleń Jerzego Chwałka na celowniku Górnika Zabrze jest Jacek Góralski.

„A czy Góralski nie do Górnika Zabrze? I to wcale nie dlatego, że pierwsze litery te same” - zażartował.

„Znasz lepiej sytuację i realia, a mnie doszły słuchy, że jest temat” - dodał chwilę później dziennikarz w rozmowie z Piotrem Koźmińskim.

Jeśli tak, to „Trójkolorowi” będą musieli w tej sprawie uporać się z pokaźną konkurencją. W grze o 21-krotnego reprezentanta Polski są także Wisła Kraków oraz Cracovia.

30-latek pozostaje bez klubu od kilku dni po tym, jak rozstał się VfL Bochum.

Góralski to wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, który w swojej karierze grał też dla takich ekip, jak Wisła Płock, Jagiellonia Białystok czy Łudogorec Razgrad oraz Kajrat Ałmaty.

W Niemczech natomiast zaliczył raptem cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy