Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Torcida Górnik

Torcida Górnik opublikowała oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń w klubie i jego prowadzenia.

W piątkowy wieczór Górnik Zabrze mierzył się w meczu drugiej kolejki Ekstraklasy z Lechem Poznań. Gospodarze szybko objęli prowadzenie po golu Jesúsa Jiméneza z rzutu karnego. Lech odpowiedział jednak bramkami Jakuba Kamińskiego, Mikaela Ishaka oraz Michała Skórasia, i wygrał ostatecznie 3:1.

Dla Górnika, w barwach którego zadebiutował Lukas Podolski, to druga porażka. W pierwszej kolejce zabrzanie przegrali z Pogonią Szczecin 0:2.

Najbardziej zagorzali sympatycy Górnika zdecydowali się przedstawić swoje stanowisko:

„W Zabrzu potrzebne wielkie zmiany, rada nadzorcza i zarząd do wymiany!

Wczorajszy „spektakl” pomimo pandemii, dziadowskiego startu w lidze i szopki z biletami jaką zgotowali nam włodarze Górnika postanowiło oglądać na stadionie blisko 20 tysięcy kibiców, co jasno pokazało jaki tu drzemie potencjał i jak się go marnotrawi.

Jak pewnie wielu wczoraj słyszało, w ostatnich minutach meczu Torcida przedstawiła jasne i głośne stanowisko dotyczące poczynań osób odpowiedzialnych za poziom sportowy i organizacyjny.

Traktujmy to jako symbol początku stanowczych działań mających na celu usunięcie niekompetencji i partactwa w klubie.

Kibice Górnika muszą chodzić z podniesionym czołem, dlatego dyletanctwu mówimy basta!

Kto kibica nie szanuje temu w d… cztery ch…‼️‼️

Pozdrawiamy
Torcida” - czytamy.

Więcej na temat: Górnik Zabrze Polska Kibice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy