Górnik Zabrze w końcu odetchnie finansowo. W drodze 700 tysięcy euro
2023-10-25 16:42:28; Aktualizacja: 2 lata temu
Górnik Zabrze wkrótce nieco odetchnie finansowo, bo na konto klubu wpłynie 700 tysięcy euro - informuje „Dziennik Zachodni”. Jest to pokłosie transferu Szymona Włodarczyka.
Górnik Zabrze w miniony weekend pokonał niespodziewanie Raków Częstochowa w stosunku 2-1.
W cieniu tego wielkiego sukcesu mówiło się natomiast o problemach finansowych, które ma ten niezwykle zasłużony klub.
Zawodnicy nie otrzymują pensji na czas, co przyszłościowo może rodzić problemy.Popularne
Rafał Musioł informuje, że w tej sprawie nastąpił przełom i gracze już część zaległości. Reszta należności powinna pojawić się na kontach zawodników w najbliższych dniach.
Skąd ta pewność? Prawdopodobnie z tego względu, że wkrótce na konto klubu wpłynie 700 tysięcy euro, o czym donosi „Dziennik Zachodni”.
Zdaniem tego źródła ta kwota to jedna z transzy pochodzących z transferu Szymona Włodarczyka do Sturmu Graz.
Pieniądze od Austriaków mają pojawić się do końca października.
To z kolei da potrzebny oddech Górnikowi Zabrze. Ekipa ta zajmuje w tabeli trzynaste miejsce z dorobkiem trzynastu punktów.
W następnej kolejce gracze Jana Urbana zmierzą się na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Potyczka już w piątek o 20:30.











![Sebastian Szymański zaprezentowany w nowym klubie [OFICJALNIE]](img/photos/114780/170x113/sebastian-szymanski.jpg)





![Skrzydłowy wrócił do Arki Gdynia. Za nim fantastyczna runda [OFICJALNIE]](img/photos/109788/90x60/dawid-szwarga.jpg)

![Wrócił! Paweł Dawidowicz ponownie w Ekstraklasie [OFICJALNIE]](img/photos/114817/90x60/pawel-dawidowicz.jpg)



![Michał Nalepa zostaje w Turcji. To jego nowy klub [OFICJALNIE]](img/photos/77756/90x60/michal-nalepa-arka.jpg)

![Skrzydłowy wrócił do Arki Gdynia. Za nim fantastyczna runda [OFICJALNIE]](img/photos/109788/170x113/dawid-szwarga.jpg)
![Wrócił! Paweł Dawidowicz ponownie w Ekstraklasie [OFICJALNIE]](img/photos/114817/170x113/pawel-dawidowicz.jpg)





