Griezmann... kręcił drugi film dokumentalny

Griezmann... kręcił drugi film dokumentalny fot. Movistar+
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Hiszpańskie media ujawniły, że Antoine Griezmann po raz kolejny przygotowywał film dokumentalny, w którym chciał ogłosić decyzję w sprawie swojej przyszłości. Atlético Madryt odkryło to jednak na czas i zażądało nagrania krótkiego wideo.

We wtorek w mediach społecznościowych „Los Rojiblancos” pojawił się komunikat o odejściu Antoine’a Griezmanna. Chwilę potem światło dzienne ujrzał około dwuminutowy materiał wideo, w którym Francuz pożegnał się z kibicami madryckiej drużyny.

Okazuje się, że pomysł ten należał do władz Atlético, które szybko przejrzały zamiary swojego najlepszego strzelca i zażądały stworzenia krótkiego wideo. W programie „El Larguero” rozgłośni Cadena SER podano bowiem, że gracz przygotowywał kolejne nagranie w stylu pamiętnej „La Decision” wyprodukowanej przez firmę Gerarda Piqué.

Tym samym wicelider tabeli LaLiga uniknął zamieszania, którego byliśmy świadkami ubiegłego lata. 

28-latek przez pięć lat gry w stolicy Hiszpanii wystąpił w 256 meczach, w których zdobył 133 bramki i zanotował 50 asyst. W sobotę po raz ostatni przywdzieje trykot „Los Colchonores”. Tego dnia Atlético zagra na wyjeździe z Levante. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy