Griezmann trafi jednak do Anglii?!

Griezmann trafi jednak do Anglii?! fot.
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

„The Independent” podaje, że Manchester United jest zainteresowany pozyskaniem Antoine'a Griezmanna.

Odkąd w zeszłym tygodniu mistrz świata potwierdził, że tego lata pożegna się z Atlético Madryt, na jego temat pojawiło się wiele informacji i jak się okazało, nowym klubem Francuza wcale nie musi być Barcelona. O ile Ernesto Valverde chce mieć go w zespole, to nieco inne zdanie na ten temat ma część działaczy „Dumy Katalonii” i jej piłkarzy. Więcej TUTAJ.

Z uwagi na przeciągającą się sprawę przenosin Griezmanna do Barcelony w walce o jego podpis pozostają inne kluby. Zdaniem „The Independent” wśród nich jest MU, którego przedstawiciele mieli już skontaktować się z otoczeniem piłkarza. Sprawa ma być otwarta i przeprowadzka 28-latka do Premier League nie jest wykluczona.

Przypomnijmy, że przez długi czas, jeszcze przed zeszłoroczną próbą zakontraktowania Griezmanna przez Barcelonę, to właśnie głównie z „Czerwonymi Diabłami” łączono francuskiego napastnika. W pewnym momencie klub z Old Trafford odpuścił jednak starania o jego podpis.

W sezonie 2018/2019 Francuz rozegrał 48 spotkań w koszulce Atlético. Strzelił w nich 21 goli i zanotował 10 asyst. Za jego transfer trzeba będzie zapłacić 120 milionów euro.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy