Grosicki koncentruje się na Mistrzostwach Europy

Grosicki koncentruje się na Mistrzostwach Europy fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Agent Grosickiego, Daniel Kaniewski, wypowiedział się dla TVP Sport na temat przyszłości swojego podopiecznego.

Kamil Grosicki przyzwyczaił nas do tego, że w ostatnich godzinach okna transferowego bywa o nim głośno. Wielu spodziewało się, że nie inaczej będzie i tym razem. O jego względy zabiegają bowiem kluby z Anglii na czele Nottingham Forest.

Wydaje się jednak, że ewentualna przeprowadzka reprezentanta Polski może zostać odłożona w czasie. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi jego agenta, Daniela Kaniewskiego.

- Wokół Kamila zawsze sporo się dzieje. Tym razem na pewno nie będzie o nim głośno. Obecnie zastanawiamy się, czy pozostanie w Hull City na kolejne pół roku, a nawet rok nie będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Zobaczymy, jak się wszystko potoczy.

- Za rok rozegrane zostaną finały Mistrzostw Europy. Ten turniej jest dla niego kluczowy. To będzie wielkie wyzwanie dla nas wszystkich. Nie mamy prawa popełnić błędu — skwitował Kaniewski.

Grosicki trafił do Hull City w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tego zespołu 93 mecze. Strzelił w nich 18 goli. Umowa wiąże go z angielskim zespołem do 30 czerwca 2020 roku.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy