Grosicki koncentruje się na Mistrzostwach Europy

Grosicki koncentruje się na Mistrzostwach Europy fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Agent Grosickiego, Daniel Kaniewski, wypowiedział się dla TVP Sport na temat przyszłości swojego podopiecznego.

Kamil Grosicki przyzwyczaił nas do tego, że w ostatnich godzinach okna transferowego bywa o nim głośno. Wielu spodziewało się, że nie inaczej będzie i tym razem. O jego względy zabiegają bowiem kluby z Anglii na czele Nottingham Forest.

Wydaje się jednak, że ewentualna przeprowadzka reprezentanta Polski może zostać odłożona w czasie. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi jego agenta, Daniela Kaniewskiego.

- Wokół Kamila zawsze sporo się dzieje. Tym razem na pewno nie będzie o nim głośno. Obecnie zastanawiamy się, czy pozostanie w Hull City na kolejne pół roku, a nawet rok nie będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Zobaczymy, jak się wszystko potoczy.

- Za rok rozegrane zostaną finały Mistrzostw Europy. Ten turniej jest dla niego kluczowy. To będzie wielkie wyzwanie dla nas wszystkich. Nie mamy prawa popełnić błędu — skwitował Kaniewski.

Grosicki trafił do Hull City w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tego zespołu 93 mecze. Strzelił w nich 18 goli. Umowa wiąże go z angielskim zespołem do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Stanowisko Leganés w kwestii transferu Braithwaite'a. „Ten przepis jest niesprawiedliwy” OFICJALNIE: Stanowisko Leganés w kwestii transferu Braithwaite'a. „Ten przepis jest niesprawiedliwy” Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy