Grosicki wciąż poza kadrą WBA. Kłopotliwy zapis w kontrakcie głównym powodem odstawienia Polaka?!

Grosicki wciąż poza kadrą WBA. Kłopotliwy zapis w kontrakcie głównym powodem odstawienia Polaka?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl)

Kamil Grosicki nie znalazł się w kadrze West Bromwich Albion na ligowy pojedynek z Manchesterem United. Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że taki stan rzeczy jest spowodowany zapisem w obowiązującej umowie reprezentanta Polski.

32-letni zawodnik był o krok od opuszczenia szeregów beniaminka Premier League na rzecz kontynuowania swojej kariery w Nottingham Forest w trakcie wewnętrznego letniego okna transferowego w Anglii.

Oba kluby dopinały ostatnie formalność tuż przed zamknięciem możliwości dokonywania transakcji i koniec końców jeden z nich spóźnił się z przesłaniem wszystkich dokumentów o 21 sekund.

Wszystkie strony liczyły mimo wszystko na szczęśliwe zakończenie całej historii i uznanie transferu z udziałem reprezentanta Polski.

Doświadczony skrzydłowy żył w stanie zawieszenia przez blisko miesiąc, aby następnie usłyszeć ze strony Komisji Arbitrażowej, że musi pozostać zawodnikiem West Bromwich Albion.

W zaistniałej sytuacji Kamil Grosicki został ponownie uprawniony do gry w rozgrywkach Premier League, w których wcześniej Slaven Bilić go nie wystawiał ze względu na prawdopodobne odejście 32-latka.

Ten gest ze strony chorwackiego szkoleniowca niewiele jednak zmienił w położeniu naszego zawodnika, ponieważ ten w dalszym ciągu nie łapie się do kadry meczowej „The Baggies”.

Włodarczyk uważa, że taki stan rzeczy jest podyktowany nie względami sportowymi, a zapisem widniejącym w kontrakcie reprezentanta Polski, który w przypadku rozegrania jeszcze jednego meczu w barwach WBA gwarantuje mu otrzymanie solidnej podwyżki.

Beniaminek Premier League spodziewa się, że Nottingham Forest wróci po Grosickiego w trakcie zimowego okna transferowego i dlatego ten nie może liczyć na grę w angielskim klubie, który nie chce ponosić niepotrzebnych kosztów przy obecnie panującej na świecie sytuacji.

Doświadczony skrzydłowy rozegrał w sumie 15 spotkań dla ekipy z The Hawthorns, w których zdobył jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy