Grosicki zmieni klub tego lata?!

Grosicki zmieni klub tego lata?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Sun

Kamil Grosicki znajduje się na celowniku Nottingham Forest.

Władze Hull City zapowiadają, że w letnim oknie transferowym z klubem pożegnają się piłkarze, którzy są obciążeniem dla klubowego budżetu. Do tej grupy zalicza się między innymi Kamil Grosicki.

Działacze w jego przypadku chętnie mogliby pewnie zrobić wyjątek, gdyby sam piłkarz zdecydował się na obniżenie swoich wymagań finansowych. Nie wchodzi to jednak raczej w rachubę, dlatego skrzydłowy już wkrótce powinien zmienić miejsce pracy.

Chętnych na pozyskanie 31-latka nie brakuje. O jego względy zabiegają ekipy z Włoch, Francji czy Niemiec. Wydaje się jednak, że Polak pozostanie na Wyspach. On sam chciałby trafić do Premier League, jednak próżno szukać na najwyższym poziomie w Anglii zespołu poważnie zainteresowanego jego usługami.

Zdaniem brytyjskiej prasy obecnie najbliżej pozyskania Grosickiego jest Nottingham Forest. Ekipa rozgrywająca swoje mecze na City Ground chce w przyszłym sezonie włączyć się do gry o awans, stąd chęć sprowadzenia jednego z najlepszych skrzydłowych w lidze. Sprawy powinny wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Reprezentant Polski trafił do Hull City w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tego zespołu 93 mecze. Na jego dorobek złożyło się 18 bramek. Ponadto zanotował także 23 asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy