Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE]

Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Błękit Cyców

Grzegorz Bronowicki będzie występował w Błękicie Cyców.

40-letni Bronowicki zagrał już w niedzielnym meczu pucharowym Błękitu z Czarnymi Pliszczyn (3:2). Beniaminek jednej z lubelskich klas okręgowych poinformował, że do drużyny dołączył nie tylko 14-krotny reprezentant Polski, ale również jego 21-letni syn Rafał.

Bronowicki-senior to były zawodnik Górnika Łęczna, Legii Warszawa, Crvenej zvezdy oraz Ruchu Chorzów. W Ekstraklasie rozegrał 91 meczów, notując dwa trafienia. Z Legią lewy obrońca zdobył mistrzostwo kraju.

Jeśli chodzi o grę w barwach narodowych, Bronowicki jest kojarzony głównie z wygranym meczem z Portugalią (2:1), który odbył się w 2006 roku. Jak rozpisywały się później media - Polak zatrzymał Cristiano Ronaldo.

Po pożegnaniu się z najwyższym szczeblem rozgrywkowym Bronowicki występował jeszcze w Motorze Lublin, KS-ie Lublin oraz Turze Milejów.

Błękit poinformował również, że do zespołu dołączyli:

Damian Maleszyk (Tajfun Ostrów Lubelski);
Karol Grabowski ( Olimpia Tarnogród);
Grzegorz Sidor - powrót z (Oleśnia Oleśniki);
Konrad Walkowski (junior);
Kewin Paź (junior);
Łukasz Sawicki (powrót po kontuzji);
Bartosz Sidorowski (powrót po kontuzji)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy