Grzegorz Krychowiak odpisał Wojciechowi Szczęsnemu i zapowiedział rewanż za wstawione zdjęcia

Grzegorz Krychowiak odpisał Wojciechowi Szczęsnemu i zapowiedział rewanż za wstawione zdjęcia fot. Wojciech Szczęsny [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wojciech Szczęsny [Instagram]

Wojciech Szczęsny podziękował na Instagramie Grzegorzowi Krychowiakowi za dzielenie szatni w reprezentacji Polski, a pod jego wpisem odezwał się pomocnik Abha Club.

We wtorek obiegła nas informacja o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Grzegorza Krychowiaka. Defensywny pomocnik uzbierał w narodowych barwach okrągłą liczbę 100 meczów.

Decyzję 33-latka skomentowało wiele osób ze środowiska piłkarskiego, między innymi Zbigniew Boniek. Wiadomość w tej sprawie postanowił opublikować również Wojciech Szczęsny. Nie od dzisiaj wiadomo, że panowie się przyjaźnią.

„19 lat miałem zaszczyt wspólnej gry z orzełkiem na piersi ze swoim przyjacielem! Razem cieszyliśmy się z pięknych chwil i razem przeżywaliśmy nasze najgorsze porażki. Zaczynaliśmy w 2004 roku w Ciechanowie, potem autokarem jeździliśmy po całej Europie wspólnie marząc by kiedyś zagrać w pierwszej reprezentacji. Grzesiu to marzenie spełnił 100 razy. Za każdym razem dając z siebie 100%. I za to należy mu się ogromny szacunek! Krycha, Ty wiesz, że jak żyje nie powiem o Tobie miłego słowa, bo taka jest już natura naszej przyjaźni, ale za tą piękna, wspólną podróż DZIĘKUJE!” - napisał bramkarz Juventusu.

Golkiper okrasił to zdjęciami, również takimi sprzed wielu lat.

Na jego post zareagował sam Krychowiak.

„Dziekuje przyjacielu za te slowa, doceniam to bardzo az sie lezka w oku zakrecila, to byla przyjemnosc dzielenia z Toba szatni. Jestem rozczarowany zdjeciami ktore wstawiles . Jak zakonczysz kariere w czerwcu to wtedy zobaczysz jakie ja mam archiwum z twoimi zdjeciami (zwlaszcza jak spisz w autobusie)” - napisał z przymrużeniem oka „Krycha”.

„Jak powiedział kiedys nasz prezydent… Nie strasz, nie strasz bo sie…” - odpisał mu Szczęsny.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy