Grzegorz Krychowiak śrubuje liczby w Lokomotiwie Moskwa

Grzegorz Krychowiak śrubuje liczby w Lokomotiwie Moskwa fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w półfinale Pucharu Rosji przeciwko CSKA Moskwa (3-0).

Grzegorz Krychowiak jest w tym sezonie liderem Lokomotiwu Moskwa. Od początku sezonu spisuje się bardzo dobrze, co znajduje odzwierciedlenie w liczbach.

Licząc wszystkie rozgrywki, Polak jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. Do meczu z CSKA Moskwa strzelił osiem bramek. Jakby tego było mało, zanotował też cztery asysty.

Przy okazji derbowego starcia Polak również udowodnił, że w ostatnich miesiącach jest nie do zatrzymania. Ponownie trafił do siatki w meczu półfinałowym Pucharu Rosji.

Między innymi dzięki jego bramce Lokomotiw wygrał to starcie 3-0 i zapewnił sobie awans do finału. Tam zmierzy się z Krylja Sowietow Samara.

Rywale stołecznej ekipy to rewelacja tegorocznej edycji, obecnie rywalizująca na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy.

Finał krajowego pucharu został zaplanowany na 12 maja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy