Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem

Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Grzegorz Sandomierski może zasilić szeregi Radomiaka Radom - informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Podstawowym bramkarzem Radomiaka Radom jest Gabriel Kobylak. 21-latek rozegrał w tym sezonie Ekstraklasy 21 meczów, notując sześć czystych kont. Problem w tym, że golkiper doznał kontuzji kolana. Pewne dolegliwości zgłaszał jeszcze przed ostatnim meczem z Legią Warszawa, ale nie przeszkodziły mu one w występie. Badania wykazały, że problem jest poważniejszy, a piłkarz opuści przez niego zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21.

Na razie nie wiadomo, jak będzie leczony. Jeśli sztab medyczny podejmie decyzję o zabiegu, może pauzować przez około miesiąc. Tymczasem w kadrze Radomiaka są jeszcze tylko 20-letni Albert Posiadała oraz 17-letni Michał Jerke. Obaj nie mają występów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Radomianie biorą pod uwagę awaryjne wzmocnienie pozycji bramkarza i w środę na ich treningu zjawił się Grzegorz Sandomierski. 33-latek jest bez klubu po tym, jak w styczniu rozstał się z APO Lewadiakos. Przez pół roku nie zadebiutował w greckim zespole.

W trakcie kariery doświadczony golkiper zbierał szlify w Belgii, Anglii, Chorwacji i Rumunii. W Ekstraklasie rozegrał 210 meczów, notując 61 czystych kont. Reprezentował w niej barwy Jagiellonii Białystok, Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii oraz Górnika Zabrze. Z tym ostatnim był związany do lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy