Guardiola po napastnika. To kolejny talent reprezentowany przez Raiolę!

Guardiola po napastnika. To kolejny talent reprezentowany przez Raiolę! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tutto Mercato Web

Manchester City zgłasza się po Moise Keana.

Włoskie media podają, że Anglicy zamierzają sprowadzić 16-latka do siebie. Napastnik uchodzi za jeden z największych talentów w młodzieżowych zespołach Juventusu. W zeszłym sezonie miał bardzo dobre statystyki - 24 bramki w 25 meczach.

Kean jest reprezentowany przez Mino Raiolę, który nie ma najlepszych relacji z turyńskim klubem i z racji niskiego mniemania o włoskiej lidze ma pomóc w przeprowadzeniu transakcji. Na chwilę obecną "Stara Dama" negocjuje z nastolatkiem warunki profesjonalnego kontraktu, ale dotychczasowe rozmowy nie przyniosły żadnych rezultatów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy