Guilherme opuści Włochy? Gorące derby o Brazylijczyka

Guilherme opuści Włochy? Gorące derby o Brazylijczyka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ilsannioquotidiano.it I Mondo.rs

Serbskie i włoskie media piszą o zainteresowaniu znanym z występów w Legii Warszawa Guilherme dwóch klubów z Belgradu.

Brazylijczyk trafił do aktualnego mistrza Polski w 2014 roku. Do początku obecnego rozegrał on w koszulce warszawskiej ekipy w sumie 150 spotkań, stając się jej kluczowym zawodnikiem.

Kilka miesięcy temu Guilherme zdecydował się na transfer do Benevento i w kilku spotkaniach Serie A pokazał się z naprawdę dobrej strony. Do tej pory nie brakowało doniesień sugerujących, że 26-latek może zostać na najwyższym włoskim szczeblu nawet w przypadku spadku „Czarownic”. Byłoby to możliwe oczywiście po przenosinach do innej ekipy z Półwyspu Apenińskiego.

Wszystko wskazuje jednak na to, że sprowadzenie do siebie skrzydłowego rozważają również kluby z innych krajów, w tym właśnie Crvena Zvezda oraz Partizan Belgrad. Podobno doszło już do pierwszych konkretnych rozmów.

Dotychczasowy bilans Guilherme we włoskiej ekstraklasie to 11 meczów, dwa gole (w spotkaniach z Romą i Lazio) oraz dwie asysty. Obecnie Brazylijczyk jest kontuzjowany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy