Gündoğan o nowym formacie Ligi Mistrzów: Już nikt nie myśli o nas, piłkarzach?!

Gündoğan o nowym formacie Ligi Mistrzów: Już nikt nie myśli o nas, piłkarzach?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Twitter | İlkay Gündoğan

İlkay Gündoğan zabrał głos w kwestii zmian formatu Ligi Mistrzów, które prawdopodobnie wejdą w życie od sezonu 2024/2025.

W cieniu starań o utworzenie Superligi przez dwanaście topowych klubów Starego Kontynentu, toczyły się rozmowy w kwestii zmiany formatu Ligi Mistrzów.

Ostatecznie UEFA przegłosowała nowe rozwiązanie i od sezonu 2024/2025 wejdzie ono w życie, o czym pisaliśmy w ostatnich dniach.

Teraz natomiast głos w sprawie postanowił zabrać pomocnik Manchesteru City, İlkay Gündoğan. Niemiec jest zafrasowany podejściem federacji do zdrowia piłkarzy.

„Biorąc pod uwagę trwające zamieszanie z Superligą..., czy możemy porozmawiać o nowym formacie Ligi Mistrzów? Przecież zakłada ona coraz więcej meczów. Już nikt nie myśli o nas, piłkarzach?” - pyta retorycznie.

„Nowy format Ligi Mistrzów to po prostu mniejsze zło w porównaniu do Superligi. Sama Liga Mistrzów działa teraz świetnie i dlatego jest najlepsza zarówno dla nas graczy, jak i dla fanów” - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy