Gwiazda Ekstraklasy z zimowym transferem?! Ruszyli po Filipa Stojilkovicia
2025-11-14 09:10:35; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Filip Stojilković zanotował bardzo udane wejście do Ekstraklasy. Jak się okazuje, długo może na polskich boiskach nie zabawić. Wedle doniesień Floriana Plettenberga o zimowy transfer gwiazdora Cracovii walczą Göztepe i AC Monza.
Lech Poznań, Legia Warszawa i Widzew Łódź szukały latem bramkostrzelnego snajpera. Cała trójka przeznaczyła na ten ruch rekordowe środki. Cena nie poszła jednak w parze z jakością.
Pod tym względem wspomniane zespoły zawstydza z całą pewnością Cracovia. Za pół miliona euro udało się jej sprowadzić Filipa Stojilkovicia.
Urodzony w Szwajcarii napastnik zaliczył bardzo udane wejście do Ekstraklasy. Na przestrzeni czternastu spotkań uzbierał siedem bramek i trzy asysty. Zarząd „Pasów” już teraz może zacierać ręce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zarobi na 25-latku dobre pieniądze.Popularne
Jak donosi Florian Plettenberg, a więc ceniony niemiecki dziennikarz, wokół Stojilkovicia już teraz robi się gorąco. O jego zimowy transfer zabiegają przedstawiciele Göztepe i AC Monza.
Ekipa z Izmiru radzi sobie zaskakująco dobrze w trwającej kampanii Süper Lig. Po dwunastu kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli. Nad nią plasują się same duże zespoły - Samsunspor, Trabzonspor, Fenerbahce i Galatasaray.
Monza to natomiast lider Serie B. W przyszłym sezonie zamierza ponownie występować we włoskiej elicie i zabawić w niej na dłużej. Do tego potrzebuje jednak wzmocnień.
🚨EXCL | Göztepe and AC Monza are pursuing the signing of Filip #Stojilkovic from Cracovia in winter.
— Florian Plettenberg (@Plettigoal) November 14, 2025
The 25 y/o striker has 7 goals and 3 assists in this Ekstraklasa season. His contract runs until 2028. @SkySportDE 🇨🇭🇷🇸 pic.twitter.com/8qZLbFXePZ











![Transfery - Relacja na żywo [28/12/2025]](img/photos/113065/170x113/relacja-28122025.jpg)







![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/90x60/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/90x60/piotr-zielinski.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/170x113/iban-salvador.jpg)






