Gwiazda Eredivisie w Liverpoolu?

Gwiazda Eredivisie w Liverpoolu?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: ​Il Tempo

Skrzydłowy Ajaksu Anwar El Ghazi może wkrótce zostać zawodnikiem Liverpoolu.

Angielska prasa donosi, że włodarze „The Reds” będą musieli zapłacić za ten transfer około 15 milionów funtów. Dodają przy tym, że taką sumę należy traktować jako sporą promocję.

21-latek ma za sobą świetny sezon. W 27 występach zdobył jedenaście bramek, czym zaskarbił sobie zainteresowanie wielu europejskich klubów.

Sytuację skrzydłowego monitorują również działacze Wolfsburga i Lazio. Według nieoficjalnych doniesień, sam zainteresowany preferuje jednak grę w Premier League.

Kwestia ewentualnej transakcji z udziałem El Ghaziego jest uzależniona od sprzedaży Lazara Markovicia. Zapytanie w jego sprawie złożyli już nawet... włodarze Lazio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy