Gwiazdka Leicester z nową umową w tym tygodniu?

Gwiazdka Leicester z nową umową w tym tygodniu?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Telegraph

Włodarze Leicester City przygotowują nową umowę dla Demaraia Graya i liczą na finalizację rozmów w tej sprawie w tym tygodniu.

21-latek ani razu nie wystąpił w tym sezonie od pierwszego gwizdka arbitra. Musiał się natomiast pogodzić z rolą rezerwowego we wszystkich dotychczasowych pięciu spotkaniach Premier League.

Gray jest zdesperowany, aby zacząć notować regularne występy. Brytyjscy dziennikarze donoszą, że zarząd „Lisów” zapewnił skrzydłowego, że w tym sezonie będzie on często występował w pierwszej drużynie pod wodzą Craiga Shakespeare'a.

Zainteresowanych do zakontraktowania młodzieżowego reprezentanta Anglii nie brakuje, a wśród nich wymienia się m.in. Tottenham oraz Bournemouth. Ci drudzy mieli nawet złożyć ofertę w zakończonym niedawno letnim okienku transferowym, ale 30 milionów funtów nie przekonało klubu z King Power Stadium.

Obecny kontrakt Graya wygasa w 2020 roku i zapewnia mu zarobki rzędu 25 tysięcy funtów tygodniowo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy