Gytkjaer następcą legendy?!

Gytkjaer następcą legendy?! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: B.T.

Christian Gytkjaer znalazł się w kręgu zainteresowania Malmö FF.

Reprezentant Danii jest formalnie związany z Lechem Poznań do zakończenia obecnego sezonu i otrzymał już ze strony władz klubu propozycję przedłużenia współpracy.

Środkowy napastnik wstrzymuje się na razie z podjęciem jakichkolwiek decyzji na temat swojej najbliższej przyszłości, a to z kolei powoduje tylko rosnące zainteresowanie jego usługami ze strony różnych zespołów.

„B.T.” informuje, że wśród drużyn przejawiających chęć pozyskania Christiana Gytkjaera znalazło się Malmö FF. Przedstawiciele szwedzkiej drużyny mają widzieć w osobie 29-latka idealnego następcę Markusa Rosenberga, który wraz z końcem grudnia przechodzi na piłkarską emeryturę.

Popularni „Niebiescy” są ponoć skłonni przedstawić „Kolejorzowi” ofertę wykupu duńskiego zawodnika, ale wspomniane źródło obawia się, że nawet jej akceptacja może nie wystarczyć do tego, aby pozyskać napastnika i to z dwóch powodów.

Pierwszy dotyczy wynagrodzenia piłkarza, którego oczekiwania mają w znaczącym stopniu przekraczać granice pensji wypłacanych graczom występującym na poziomie Allsvenskan. Z kolei drugi odnosi się do postawy samego zainteresowanego, który nie przejawia na razie chęci do zmiany barw klubowych w zimowym okienku transferowym w obawie przed utratą miejsca w kadrze na Euro 2020.

Gytkjaer trafił do Lecha na zasadzie wolnego transferu z TSV 1860 Monachium w lipcu 2017 roku. W trwających rozgrywkach strzelił czternaście bramek dla ekipy z Poznania w dziewiętnastu rozegranych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy