Hagi: Z Neymarem i Hazardem Real Madryt znowu wygra Ligę Mistrzów

Hagi: Z Neymarem i Hazardem Real Madryt znowu wygra Ligę Mistrzów fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS

Były piłkarz Realu Madryt i Barcelony, Gheorghe Hagi, wypowiedział się na temat szans tych pierwszych w nadchodzącym sezonie.

Tematem przewodnim letniego okna transferowego jest Neymar i jego ewentualne odejście z Paris Saint-Germain. O względy Brazylijczyka mają zabiegać dwa hiszpańskie kluby, a więc Real Madryt i Barcelona. Walka między nimi zapowiada się niezwykle ciekawie.

Do sprawy postanowił odnieść się zawodnik, który w pewien sposób łączy oba te podmioty, a więc Gheorghe Hagi. Rumun twierdzi, że z 27-latkiem w składzie „Królewscy” będą nie do pokonania.

- Myślę, że w przyszłym sezonie będą w stanie wygrać z każdym. Nie mam nawet wątpliwości. Jeśli do Hazarda dołączy Neymar, ponownie wygrają Ligę Mistrzów. Zidane musi znaleźć dla nich miejsce, ale chyba każdy trener chciałby mieć taki ból głowy — mówi 54-latek.

- Każdy piłkarz może mieć gorszą chwilę, jednak to nie trwa wiecznie. Wielcy tego sportu nie zapominają, jak się gra w piłkę. On jest tak dobry, że poradzi sobie wszędzie — dodaje na temat Neymara Hagi.

Rumun jest obecnie trenerem Viitorulu.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy