Hakim Ziyech wyraził zgodę na transfer. Trwają rozmowy

Hakim Ziyech wyraził zgodę na transfer. Trwają rozmowy fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Hakim Ziyech skłania się ku odejściu z Chelsea. Prace nad jego angażem zintensyfikował AC Milan, a piłkarz już powiedział wstępnie „tak” - donosi Sky Sport Italia.

Marokańczyk jak dotąd nie zdołał przełożyć swojej dyspozycji z Holandii na angielskie boiska, a dorobek ośmiu goli i sześciu asyst w 44 występach poprzedniego sezonu jest tego dowodem.

„The Blues” od dłuższego czasu przymierzają się do rozstania, ale oczekują przy tym odpowiednich ofert.

Dla Milanu kluczowa jest kwestia wynagrodzenia, bowiem gracz inkasuje w Londynie pięć milionów funtów rocznie. Niemniej jak na razie odczucia Włochów są pozytywne.

Hakim Ziyech nie odrzucił zainteresowania mistrza Włoch i wyraził chęć przeprowadzki na San Siro. Teraz „Rossoneri” pracują nad porozumieniem z Chelsea oraz samym piłkarzem.

Dzieje się tak w momencie, gdy przygotowywany od miesięcy transfer Svena Botmana jest o krok od fiaska. W tej chwili defensorowi Lille o wiele bliżej do Newcastle United.

Jak informuje Sky Sport Italia, Paolo Maldini i spółka są bardzo zdeterminowani, aby po tym niepowodzeniu sprowadzić byłą gwiazdę Ajaksu, która dwa lata temu kosztowała 44 miliony euro, z czego cztery w formie zmiennych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy