Hamit Altintop w Galatasaray

Hamit Altintop w Galatasaray
Redakcja
Redakcja
Źródło: Galatasaray SK

Hamit Altintop zdradził na łamach tureckiej prasy, że przeszedł z Realu Madryt do Galatasaray Stambuł. Na razie oba kluby nie ujawniły jeszcze szczegółów transferu.

29 - letni wszechstronny pomocnik potwierdził dzisiaj swój transfer do Galatasaray w rozmowie z agencją Anadolu.

- Tak, to prawda, przeszedłem do Galatasaray Stambuł - stwierdził lakonicznie sam zawodnik, nie podając szczegółów.

Reprezentant Turcji przeszedł do Realu Madryt w 2011 roku z Bayernu Monachium na zasadzie wolnego transferu. Przez większość pobytu w stolicy Hiszpanii Altintop zmagał się jednak z kontuzjami, które uniemożliwiły mu regularną grę dla "Królewskich".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy