Hamšík: Podziwiam PSG, ale jestem w Napoli

Hamšík: Podziwiam PSG, ale jestem w Napoli
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: TF1

Słowacki pomocnik Marek Hamšík wyraził swój podziw grą lidera francuskiej Ligue 1, jednak podtrzymuje, że jest szczęśliwy w Neapolu.

Wzmocniony w zeszłym roku pieniędzmi katarskich szejków klub z Paryża daje coraz większe sygnały, że należy się go bać. Chce być jednym z najlepszych w Europie. Do tego celu sprowadzono już na stanowiska trenera i dyrektora sportowego Carlo Ancelottiego i Leonardo, a za 43 miliony euro przybył Javier Pastore.

Hamšík przyznaje, że projekt PSG jest interesujący, jednak nie zamierza brać w nim udziału.

- Podziwiam ich ambicje, drzemie w nich wielki potencjał. Leonardo i Ancelotti wykonują kawał dobrej roboty. Jednak ja jestem szczęśliwy w Napoli. Skupiam się na tym, co tu i teraz. - powiedział Słowak dla "TF1".

24-latkowi w przyszłym roku kończy się kontrakt, a zatem lato może być ostatnią szansą dla Włochów na zarobek. Ostatniego lata o słowackiego rozgrywającego mocno zabiegał AC Milan.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy