Hamšík: Podziwiam PSG, ale jestem w Napoli

Hamšík: Podziwiam PSG, ale jestem w Napoli
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: TF1

Słowacki pomocnik Marek Hamšík wyraził swój podziw grą lidera francuskiej Ligue 1, jednak podtrzymuje, że jest szczęśliwy w Neapolu.

Wzmocniony w zeszłym roku pieniędzmi katarskich szejków klub z Paryża daje coraz większe sygnały, że należy się go bać. Chce być jednym z najlepszych w Europie. Do tego celu sprowadzono już na stanowiska trenera i dyrektora sportowego Carlo Ancelottiego i Leonardo, a za 43 miliony euro przybył Javier Pastore.

Hamšík przyznaje, że projekt PSG jest interesujący, jednak nie zamierza brać w nim udziału.

- Podziwiam ich ambicje, drzemie w nich wielki potencjał. Leonardo i Ancelotti wykonują kawał dobrej roboty. Jednak ja jestem szczęśliwy w Napoli. Skupiam się na tym, co tu i teraz. - powiedział Słowak dla "TF1".

24-latkowi w przyszłym roku kończy się kontrakt, a zatem lato może być ostatnią szansą dla Włochów na zarobek. Ostatniego lata o słowackiego rozgrywającego mocno zabiegał AC Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy