Hans-Jörg Butt w Benfice

Hans-Jörg Butt w Benfice
Redakcja
Redakcja
Źródło: własne

Niemiecki bramkarz Hans-Jörg będzie od nowego sezonu bramkarzem Benfiki Lizbona.W maju były bramkarz min. Hamburga rozwiązał kontrakt z Bayerem Leverkusen,bowiem nie interesowała go rola rezerwowego.33-letni Ni(...)

Niemiecki bramkarz Hans-Jörg będzie od nowego sezonu bramkarzem Benfiki Lizbona.W maju były bramkarz min. Hamburga rozwiązał kontrakt z Bayerem Leverkusen,bowiem nie interesowała go rola rezerwowego.33-letni Niemiec jest wychowankiem VfB Oldenburg. W ostatnim sezonie rozegrał 22 spotkania w Bundeslidze.
Więcej na temat: Niemcy Portugalia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy